Jeden procent podatku dla Spojrzenia Pomoc dla osb z problemami wzrokowymi

Zlot Zobaczmy się

ZAPROSZENIE

 

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabo Widzących „Spojrzenie” zaprasza

 

dzieci i młodzież z problemami wzrokowymi z woj. łódzkiego wraz z rodzicami na zlot pn. ZOBACZMY SIĘ

Spotkanie dedykowane jest uczestnikom w wieku 5 - 20 lat i ich rodzicom.

 

Zlot odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 r. w godz. 11.00 - 15.00 na terenie Łódzkiej Szkoły dla Słabo Widzących i Niewidomych przy ul. Dziewanny 24 w Łodzi.

 

Swobodna atmosfera pikniku z poczęstunkiem zapewni możliwość spotkania się osób z podobnymi wyzwaniami związanymi ze wzrokiem. Dzieci i młodzież będzie mogła nawiązać kontakty i budować relacje z rówieśnikami, a rodzice wymienią się radami i doświadczeniami.

 

Spotkanie będzie świetną okazją do zdobycia nowej wiedzy na temat problemów wzrokowych, dostępnych terapii, technologii wspomagających oraz strategii radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Zarówno uczestnicy, jak i ich rodzice będą mogli skorzystać z warsztatów, prezentacji i dyskusji prowadzonych przez specjalistów.

 

Zlot to okazja do odpoczynku i relaksu. Organizatorzy zapewniają różnorodne atrakcje i rozrywki, które umożliwią wszystkim uczestnikom miłe spędzenie czasu. W programie dedykowane osobom z problemami wzrokowymi sporty: tenis dźwiękowy, blind football i goalball.

 

Zgłoszenia udziału w zlocie prosimy kierować przez link https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=j6Kv4zVAOEuNVEofbTZGI6g_xAPfpNFDu4ag3fD85y5UMExDRTFVS0RaRUZVWkZHR1dQWkhRV041Mi4u
lub na adres e-mail: stow.spojrzenie@gmail.com lub telefonicznie pod nr
42 657 79 41.

 

Wierzymy, że kontakty nawiązane podczas zlotu będą cennymi źródłami wsparcia i informacji również po zakończeniu wydarzenia.

Organizatorzy

Script logo