Archiwum aktualności - Stowarzyszenie Spojrzenie
Jeden procent podatku dla Spojrzenia Pomoc dla osób z problemami wzrokowymi

Archiwum aktualności

Projekt "Wsparcie"

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabo Widzących „Spojrzenie” realizuje projekt pn. „WSPARCIE”, polegający na dofinansowaniu do dożywiania niepełnosprawnych uczniów w okresie styczeń 2017 r. - czerwiec 2017 r.
Projekt współfinansowany jest ze środków finansowanych Fundacji PKO Banku Polskiego.

 

Projekt Biała Laska: impreza integracyjna

W galerii dostępne są zdjęcia z imprezy integracyjnej pn. Biała laska - rozumiemy siebie i innych, dofinansowanej ze środków Województwa Łódzkiego.

 

Projekt Biała Laska: impreza integracyjna

W dniu 20.10.2016 w SOSW nr 6, przy ul. Dziewanny 24 w Łodzi odbędzie się impreza integracyjna pn. Biała laska - rozumiemy siebie i innych, dofinansowana ze środków Województwa Łódzkiego.

 

Wyjazd do Jantara

W dniu 21 sierpnia rozpoczyna się wyjazd turystyczny do Jantara w ramach projektu "Integracja społeczna niewidomych i słabo widzących - zimowa i letnia impreza turystyczna".
Zbiórka uczestników projektu o godz. 7:00, w Łodzi, przy ul. Dziewanny 24.

 

Projekt Integracja społeczna niewidomych i słabo widzących

W dniach 23.05.2016 r. - 29.05.2016 r., w ramach projektu odbyła się pierwsza z 2. imprez turystycznych, w której uczestniczyło 15 osób z niepełnosprawnością wzroku. Wyjazd odbył się do Wisły.

galeria zdjęć

 

Projekt Start 3

Od dnia 1 czerwca 2016 r. w Łodzi, przy ul. Dziewanny 24 odbywają się zajęcia usamodzielniające dla 18. uczestników projektu z niepełnosprawnością wzroku. Zajęcia odbywać się będą do 24 czerwca, a następnie, po przerwie wakacyjnej od 1 września 2016 r.

więcej o projekcie

 

Projekt Rozumiemy siebie i innych „Biała Laska”, dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Łódzkiego

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabo Widzących „Spojrzenie” w Łodzi, w ramach działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, w październiku 2016 r. zorganizuje regionalną imprezę kulturalną pod hasłem Rozumiemy siebie i innych „Biała Laska”.

więcej o projekcie

 

 

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabo Widzących „Spojrzenie” realizuje projekt „Kultura - lubię :)” współfinansowany ze środków pozostających w dyspozycji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Kultura dostępna” na 2016 rok.

więcej o projekcie

Script logo